Inspiratieochtend Dare 2B Me – ontmoet de jonge generatie
Gratis inspiratieochtend voor 67+ – ontmoet jongeren, doe mee aan workshops en ontdek het project Dare 2B Me. Tijdens deze gezellige ochtend in de Cultuurfabriek maak je kennis met jongeren van Wolfert Lansing en ontdek je hoe verhalen van verschillende generaties samenkomen in een bijzondere theatervoorstelling.
☕ Inclusief koffie, workshops en lunch.
📅 Donderdag 26 maart | 🕙 10:00 – 13:30
👉 Lees meer over het programma en aanmelden
Wat gebeurt er wanneer jongeren en ouderen elkaar écht ontmoeten? In het project Dare 2B Me gaan leerlingen van Wolfert Lansing in gesprek met oudere deelnemers. Hun verhalen en ontmoetingen vormen uiteindelijk de inspiratie voor een theatervoorstelling die door de jongeren wordt gemaakt.
Ben je 67 jaar of ouder en nieuwsgierig naar jongeren van nu? Of lijkt het je leuk om mee te doen aan gesprekken, creatieve activiteiten of het maken van een magazine? Kom dan naar onze gratis inspiratieochtend. Tijdens deze ochtend maak je op een ontspannen en gezellige manier kennis met het project. Je kunt meedoen aan verschillende korte workshops, zoals een creatieve workshop, een lichte bewegingsworkshop en een workshop over interviewen: hoe begin je een gesprek met een jongere en hoe luister je naar elkaars verhaal?
De ochtend is vrijblijvend: je kunt daarna zelf beslissen of je misschien wilt meedoen aan het project.
Programma
10:00 – Inloop
10:15 – Ontvangst met koffie en thee
10:30 – Uitleg over het project Dare 2B Me
11:15 – Workshopronde 1 (keuze uit 3 workshops)
12:00 – Gezamenlijke lunch
12:45 – Workshopronde 2 (keuze uit 3 workshops)
13:30 – Afsluiting
📍 Locatie: Cultuurfabriek, Groeneweg 49 Bergschenhoek
🎟 Deelname is gratis
Aanmelden: Zoé Baart – Coördinator Dare 2B Me Lansingerland – 06 – 5382 7319 – z.baart@humanitas.nl

